VAŽNA OBAVIJEST!

Autor: Ivan Švaganović, 28. 11. 2020.

Zbog nepovoljne epidemiološke situacije u našoj županiji, učenici srednjih škola Vukovarsko Srijemske županije od ponedjeljka 30. studenoga 2020., prelaze na C model nastave tj. nastave na daljinu. Predviđeno vrijeme trajanja ovog modela je 14 dana, tj. do 14. prosinca 2020. S obzirom na novonastalu situaciju nastava će se održavati po posebnom rasporedu kojeg možete preuzeti ovdje ili klikom na [više].

NAPOMENA: Nulti sat počinje u 8:00 h! Raspored zvonjenja preuzmite ovdje.

Priloženi dokumenti:
Razredi_-_jedna_smjena.pdf (176.36 KB)
RASPORED_ZVONJENJA_ZA_ONLINE_NASTAVU.pdf (56.49 KB)

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .

Gimnazija Matije Antuna Reljkovića Vinkovci / Trg bana Josipa Šokčevića br. 1, HR-32100 Vinkovci / gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr / ured@gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr