Večer matematike

Autor: Nikolina Maletić, 29. 11. 2020.

Dragi učenici,
Večer matematike održava se ovaj put tijekom cijeloga tjedna, od 30.11.2020. do 4.12.2020. te se nadamo vašem uključivanju. Budući da je nastava online, na stranicama škole, kao i na Facebook stranici škole objavit ćemo plakate. Svakako napravite jednu virtualnu šetnju kroz Večer matematike. Željno iščekujemo vaše klikove i preglede.
Nadamo se da ćete se zabaviti uz matematiku i bar na trenutak zaboraviti na situaciju koja nas je snašla.

Vaši profesori matematike

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .

Gimnazija Matije Antuna Reljkovića Vinkovci / Trg bana Josipa Šokčevića br. 1, HR-32100 Vinkovci / gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr / ured@gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr