JUTRO POEZIJE SVEMU UNATOČ https://www.facebook.com/gimmarvk/

Autor: Nikolina Maletić, 5. 12. 2020.

U okviru književne manifestacije Dani Josipa i Ivana Kozarca godinama se održava i Jutro poezije vinkovačkih srednjoškolaca. Kako situacija ove jeseni ne dopušta okupljanja, odlučili smo Jutro poezije u okviru 26. dana Josipa i Ivana Kozarca održati online. Naše učenice, članice literarne grupe Orion koju vodi prof. Nikolina Maletić, snimile su čitanje svojih tekstova. Svi su videoprilozi na našoj Facebook stranici kao i na stranici nakladničke kuće Privlačica pa vas pozivamo da poslušate, pročitate i date podršku našim autoricama. Sudjeluju:

Dora Huber, 1.g - lirska proza Grad
Andrea Voloder, 4.d - lirska proza Pitanja
Lorena Mustapić-Jogun, 4.c proza Fjaba barba Duje
Nika Biljan, 1.b - pjesma Imam slobodu
Nina Grgetić, 4.a - pjesma Morski put
Tena Faletar, 1.f - pjesma Smisao
Klara Šimić, 4.e - lirska proza Lotus
Terezija Matković, 1.f - lirska proza Bezobzirno
Kali Živković, 4.b - pjesma Negdje daleko (koju je Kali uglazbila i izvodi na gitari)Dora Jelinić, 4.e - pjesma Djeca vode rat

Uživajte!

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .

Gimnazija Matije Antuna Reljkovića Vinkovci / Trg bana Josipa Šokčevića br. 1, HR-32100 Vinkovci / gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr / ured@gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr