Večer matematike

Autor: Ivan Švaganović, 7. 12. 2020.

Dragi učenici, hvala vam na sudjelovanju u ovogodišnjoj Večeri matematike. Nadam se da ste se zabavili te da ste naučili nešto novo ili se barem podsjetili nečega. Posebno zahvaljujem učenicima koji su nam omogućili zabavu kroz raznorazne plakate i programe:
E. Šandrk, L. Labazan, A. Panđa, D. Veselčić, L. Šimleša, B. Petričević i I. Lenđer, 3.c
K. Groš, 2.e
K. Šimić, A. Čović, I. Horvatić, I.N. Čačić, B. Tominac, 4.e
K.Čačić, 1.e
A. Ćićerić, 4.b
V. Dragičević, D. Budim, P. Hodak, L. Čačija, L. Džinić, L. Kuveždić, 4.g
I. Tadić, 1.d
M. Širić, L. Lovrinović, 4.c
Također, velika zahvala i profesorima S. Lukač i I. Lukanović koji su doprinijeli održavanju ovogodišnje Večeri matematike.
Mirela Lončar, prof.

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .

Gimnazija Matije Antuna Reljkovića Vinkovci / Trg bana Josipa Šokčevića br. 1, HR-32100 Vinkovci / gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr / ured@gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr