Lektira za 1. razred
  1. Pjesnička zbirka po izboru
  2. Homer, Ilijada – pjevanje 1., 6., 16., 18., 24.
  3. Brlić Mažuranić, Kako je Potjeh tražio istinu
  4. Pavao Pavličić, Dobri duh Zagreba
  5. August Šenoa, Zlatarevo zlato
  6. J.D. Salinger, Lovac u žitu
  7. Antun G. Matoš, Cvijet s raskršća
  8. Vjekoslav Kaleb, Gost
  9. Vjenceslav Novak, U glib
  10. Sofoklo, Antigona
  11. Marin Držić, Skup
  12. Ivo Vojnović, Ekvinocijo
  13. Homer, Odiseja – pjevanja 1., 19., 21.
  14. Eshil, Okovani Prometej
  15. Sofoklo, Kralj Edip
  16. Euripid, Elektra
  17. Plaut, Škrtac
  18. Vergilije, Eneida – pjevanje 2., 4.
  19. Ovidije, Metarmofoze (Piram i Tizba)

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .

> Knjižnica  > Lektira  > Lektira 1. razred
Gimnazija Matije Antuna Reljkovića Vinkovci / Trg bana Josipa Šokčevića br. 1, HR-32100 Vinkovci / gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr / ured@gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr