Lektira za 3. razred
  8. Ante Kovačić, U registraturi
  9. Josip Kozarac, Tena
  10. Vjenceslav Novak, Posljednji Stipančići
  11. Henrik Ibsen, Lutkina kuća (Nora)
  12. Anton P. Čehov, Tri sestre
  13. Janko Leskovar, Misao na vječnost
  14. Ivo Vojnović, Dubrovačka trilogija
  15. Antun G. Matoš, Camao
  16. Dinko Šimunović, Muljika
  17. Milan Begović, Bez trećega
  18. Milutin Nehajev, Bijeg
  19. Ivan Kozarac, Đuka Begović

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .

> Knjižnica  > Lektira  > Lektira 3. razred
Gimnazija Matije Antuna Reljkovića Vinkovci / Trg bana Josipa Šokčevića br. 1, HR-32100 Vinkovci / gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr / ured@gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr