Lektira za 4. razred
  2. Luigi Pirandello, Šest osoba traži autora
  3. Franz Kafka, Preobražaj
  4. Ernest Hemingway, Starac i more
  5. Miroslav Krleža, Braka Pet Be, Povratak Filipa Latinovicza, Gospoda Glembajevi
  6. Bertol Brecht, Majka Courage i njezina djeca
  7. Jean Paul Sartre, Mučnina
  8. Albert Camus, Stranac
  9. Eugene Ionesco, Stolice
  10. Samuel Beckett, U očekivanju Godota
  11. Vladan Desnica, Proljeće Ivana Galeba
  12. Ranko Marinković, Ruke, Kiklop
  13. Slobodan Novak, Miris zlato i tamjan
  14. Ivo Brešan, Predstava Hamleta u selu Mrduša donja
  15. Nedjeljko Fabrio, Smrt Vronskog
  16. Pavao Pavličić, Koraljna vrata

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .

> Knjižnica  > Lektira  > Lektira 4. razred
Gimnazija Matije Antuna Reljkovića Vinkovci / Trg bana Josipa Šokčevića br. 1, HR-32100 Vinkovci / gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr / ured@gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr