Mentalne mape
Mentalne mape su odraz prirodnih misaonih procesa u slikama koje se događaju u našem mozgu. Mentalne mape djeluju poput našega mozga - tako da informacije pretvaraju u asocijacije i slike.
Pripadaju u skupinu mnemotehnika- koje služe zadržavanju materijala koji bismo inače najvjerojatnije zaboravili. Tehniku izrade mentalne mape može svladati svatko.

Pomažu nam da:
•Štedimo vrijeme
•Više se koncentriramo
•Učimo bez muke
•Planiramo
•Komuniciramo
•Bolje se prisjećamo
•Polažemo ispite s dobrim ocjenama
•Učimo brže i kvalitetnije

Linkovi za izradu digitalnih mentalnih mapa:

30.10.2020. 17:01
INFO Najava radova – Iskon, Optima – Osjecko-baranjska zupanija – 02.11.2020.
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima u mrezi pruzatelja usluge Iskona i Optime, koji ce se odvijati 02.11.2020. od 15:00 do 23:00 sati. Uslijed radova ocekuju se povremeni ... The post INFO Najava radova – Iskon, Optima – Osjecko-baranjska zupanija – 02.11.2020. appeared first on CARNET .

30.10.2020. 10:51
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave nacionalne licence za alat za korištenje digitalnih materijala za nastavnike i za učenike u sklopu II. faze programa ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

29.10.2020. 13:18
CUC stavlja naglasak na digitalnu transformaciju i AI u obrazovanju
CARNET-ova konferencija za korisnike (CUC) pod nazivom ,,Izazov prihvaćen!" održat će se 22. godinu zaredom, ovaj put u cijelosti u online formatu. Zbog trenutne situacije izazvane koronavirusom sudionici će, od ... The post CUC stavlja naglasak na digitalnu transformaciju i AI u obrazovanju appeared first on CARNET .

> Knjižnica  > Mentalne mape
Gimnazija Matije Antuna Reljkovića Vinkovci / Trg bana Josipa Šokčevića br. 1, HR-32100 Vinkovci / gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr / ured@gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr