PITAJTE KNJIŽNIČARA

Dragi učenici,

ako vas zanima pretraživanje literature prema određenoj temi za potrebe nastave, pisanje referata, osmišljavanje plakata i ostalih školskih zadataka, preuzmite obrazac ili ga ispunite u knjižnici i predajte vašim knjižničarkama.

Usluga Pitajte knjižničara nova je usluga vaše knjižnice kojom želimo omogućiti komunikaciju korisnika i knjižničara u rješavanju informacijskih upita s ciljem još bolje knjižnične podrške odgoju i obrazovanju učenika naše škole.

Nakon zaprimanja obrasca, knjižničar će vam odgovoriti u što je moguće kraćem roku.

Priloženi dokumenti:
Obrazac.pdf

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .

> Knjižnica  > Pitajte knjižničara
Gimnazija Matije Antuna Reljkovića Vinkovci / Trg bana Josipa Šokčevića br. 1, HR-32100 Vinkovci / gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr / ured@gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr