> Ponude
javni poziv - ekskurzija beč, bratislava
javni poziv - ekskurzija beč
Ponovljeni javni poziv - ekskurzija Grčka, Makedonija
Javni poziv - Ekskurzija Grčka, Makedonija 2
Javni poziv - ekskurzija Grčka, Makedonija
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA ŠPANJOLSKA 2

Roditeljski sastanak za 3.d i 3.f na kojem će izabrane agencije moći prezentirati svoje ponude roditeljima održat će se u petak 18. siječnja 2019. u 19.15h.

JAVNI POZIV - EKSKURZIJA ŠPANJOLSKA 1

Roditeljski sastanak za 3.a i 3.b na kojem će izabrane agencije moći prezentirati svoje ponude roditeljima održat će se u četvrtak 17. siječnja 2019. u 19h.

JAVNI POZIV EKSKURZIJA GRČKA 2019.
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA BEČ
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA - GRČKA 2019.
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA BUDIMPEŠTA
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA BEČ
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA GRČKA
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA GRČKA I MAKEDONIJA
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA RIMINI
Javni poziv - ekskurzija Krakov/Prag
Javni poziv - ekskurzija Grčka/San Marino
POZIV NA DOSTAVU PONUDE ZA PROVEDBU POSTUPKA BAGATELNE VRIJEDNOSTI - Nabava peleta
Poziv na dostavu ponude - Nabava školskog namještaja
Priloženi dokumenti:
Poziv na dostavu ponude.pdf

Nabava opreme za kabinete fizike i biologije u sklopu projekta "Prirodne znanosti su IN"
Javni poziv - ekskurzija "Budimpešta"
Javni poziv - ekskurzija "Venecija - Gardaland"
JAVNI POZIV - STUDIJSKO PUTOVANJE U NJEMAČKU (Prirodne znanosti su IN)
Poziv na dostavu ponude za nabavu peleta
Poziv na dostavu ponude za usluge promocije i vidljivosti pri provedbi projekta „Prirodne znanosti su in“
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA Španjolska
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA BUDIMPEŠTA, KRAKOW, PRAG
POZIV NA DOSTAVU PONUDA ZA USLUGE TEHNIČKE POMOĆI ZA PROVEDBU PROJEKTA
Javni poziv - ekskurzija Padova, Verona, Sirmione, Gardaland
Javni poziv - ekskurzija Budimpešta
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA MAKEDONIJA - GRČKA - ITALIJA
Javni poziv - ekskurzija Budimpešta, Prag
Javni poziv - ekskurzija Austija

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .

> Ponude
Gimnazija Matije Antuna Reljkovića Vinkovci / Trg bana Josipa Šokčevića br. 1, HR-32100 Vinkovci / gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr / ured@gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr