> Ponude
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA ŠPANJOLSKA 2

Roditeljski sastanak za 3.d i 3.f na kojem će izabrane agencije moći prezentirati svoje ponude roditeljima održat će se u petak 18. siječnja 2019. u 19.15h.

JAVNI POZIV - EKSKURZIJA ŠPANJOLSKA 1

Roditeljski sastanak za 3.a i 3.b na kojem će izabrane agencije moći prezentirati svoje ponude roditeljima održat će se u četvrtak 17. siječnja 2019. u 19h.

JAVNI POZIV EKSKURZIJA GRČKA 2019.
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA BEČ
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA - GRČKA 2019.
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA BUDIMPEŠTA
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA BEČ
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA GRČKA
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA GRČKA I MAKEDONIJA
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA RIMINI
Javni poziv - ekskurzija Krakov/Prag
Javni poziv - ekskurzija Grčka/San Marino
POZIV NA DOSTAVU PONUDE ZA PROVEDBU POSTUPKA BAGATELNE VRIJEDNOSTI - Nabava peleta
Poziv na dostavu ponude - Nabava školskog namještaja
Priloženi dokumenti:
Poziv na dostavu ponude.pdf

Nabava opreme za kabinete fizike i biologije u sklopu projekta "Prirodne znanosti su IN"
Javni poziv - ekskurzija "Budimpešta"
Javni poziv - ekskurzija "Venecija - Gardaland"
JAVNI POZIV - STUDIJSKO PUTOVANJE U NJEMAČKU (Prirodne znanosti su IN)
Poziv na dostavu ponude za nabavu peleta
Poziv na dostavu ponude za usluge promocije i vidljivosti pri provedbi projekta „Prirodne znanosti su in“
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA Španjolska
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA BUDIMPEŠTA, KRAKOW, PRAG
POZIV NA DOSTAVU PONUDA ZA USLUGE TEHNIČKE POMOĆI ZA PROVEDBU PROJEKTA
Javni poziv - ekskurzija Padova, Verona, Sirmione, Gardaland
Javni poziv - ekskurzija Budimpešta
JAVNI POZIV - EKSKURZIJA MAKEDONIJA - GRČKA - ITALIJA
Javni poziv - ekskurzija Budimpešta, Prag
Javni poziv - ekskurzija Austija

Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
21.12.2018. 12:24
Potpisan Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla
U četvrtak, 20. prosinca 2018. godine potpisan je Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla (ICENT).

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.

> Ponude
Gimnazija Matije Antuna Reljkovića Vinkovci / Trg bana Josipa Šokčevića br. 1, HR-32100 Vinkovci / gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr / ured@gimnazija-mareljkovica-vk.skole.hr